Студентська рада Юридичного інституту зробила свій внесок у будівництво нової чистої України. Мета акції – залучення молоді до боротьби за чисте довкілля. Юридичний інститут прийняв виклик від Гуманітарного інституту.
7 жовтня 2014 року студенти інституту дружно вийшли на прибирання сміття на стадіоні за "Бі-маркетом", а потім передали естафету своїм друзям – Авіакосмічному ліцею, Аерокосмічному інституту та Інституту економіки та менеджменту. З відеозвітом про проведення акції можна ознайомитись в групі Студентська рада Юридичного інституту НАУ: http://vk.com/sr_law_nau