Вдалий вибір професії – одна з головних складових і умов людського щастя, усвідомлення своєї потрібності в соціумі. Процес професійного самовизначення є досить складним, на нього здійснюють вплив різні фактори. У першу чергу, це особисті професійні плани, здібності, схильності, позиція батьків, друзів, шкільних педагогів.
Саме тому, 6 жовтня 2014 року в рамках профорієнтаційної роботи Юридичного інституту студенти разом із доцентом кафедри господарського права і процесу Аллою Гелич відвідали середню загальноосвітню школу №46 та середню загальноосвітню школу №67 м. Києва, де провели тематичну бесіду на тему «Професія юрист – мій вибір, мій успіх». У даному заході від Юридичного інституту взяли участь студенти групи ПР-403 Роман Бондаренко, Юлія Чумак та Анастасія Приймак, які розповіли учням про важливість професії юриста. Адже у наш час, коли відбувається процес розбудови правової держави, передусім на правників покладаються завдання утвердження принципу верховенства права, вдосконалення українського законодавства, посилення правових гарантій захисту різних верств населення і підвищення правосвідомості та правової культури українців. Наприкінці заходу учні були проінформовані щодо основних напрямків діяльності Юридичного інституту, форм та методів навчальної роботи, що здійснюється науково-педагогічним складом університету.