3 жовтня 2014 року викладачі кафедри цивільного права і процесу Юридичного інституту Ганна Грабовська, Юлія Белуга та студенти групи ПР-302 відвідали загальноосвітню середню школу № 20 м. Чернігова.
У ході проведення заходу студенти ознайомили учнів із формами навчання у Національному авіаційному університеті, розповіли про умови вступу до навчального закладу, напрямки підготовки спеціалістів у сфері цивільної авіації, продемонстрували яскраві світлини, що презентують Юридичний інститут та студентське життя в ньому. Наприкінці зустрічі старшокласникам було вручено буклети Національного авіаційного університету та Юридичного інституту, де міститься детальна інформація про структурні підрозділи вищого навчального закладу та напрямки їх діяльності. Метою професійного інформування є організація інформаційного простору, який дозволяє особистості отримати максимум відомостей про різноманітні професії та їх ринок у регіоні, про суспільну потребу у фахівцях того чи іншого профілю.