26 вересня 2014 року студенти групи ПР-302 Юридичного інституту у супроводі наставника Юлії Белуги та доцента кафедри цивільного права і процесу Ганни Грабовської відвідали Антонієві печери в Болдиних горах (м. Чернігів), які майже тисячу років викликають підвищений інтерес своєю історією та таємницями.
Антонієві печери є комплексом підземних споруд, що складається з церков святого Антонія, святого Феодосія Тотемського, Ніколи Святенника, каплиці з похованнями, келії Антонія та кімітірії, сполучених між собою галереями. Загальна протяжність приміщень — майже 350 метрів. Найцікавішою є церква Феодосія, у притворі вона сягає висоти 8,4 метра. Потрапляючи в цю церкву, відвідувач забуває, що перебуває під землею. В останні роки спостерігається значне підвищення інтересу до печер, і неабияку роль тут відіграли засоби масової інформації, які широко висвітлювали легкодоступність, випадки першопроходження та дослідження печер. Це призвело до різкого збільшення потоку відвідувачів, яких приваблює краса підземного світу печер та особливо їхні вторинні мінерали, що є унікальними за своєю красою та походженням. Головна цінність печер полягає в тому, щоб дарувати людям естетичну насолоду й можливість втамувати споконвічне бажання людини до незвіданого та прекрасного. Крім того, відвідування печер формує в людині такі якості, як мужність, витривалість, дає змогу морального та фізичного вдосконалення, вихованню дружби й почуття обов'язку перед природою і людством.