17 березня 2011 року в Юридичному інституті Національного авіаційного університету за сприяння дирекції інституту відбувся правовий брейн-ринг, організований науково-навчальним відділом Студентської ради Юридичного інституту. Питання брейн-рингу стосувалися основних положень Конституції України.
В інтелектуальній грі взяли участь 5 команд: «Катюша і компанія», «Звездольот», «Інтелектуали», «Юрвідділ», «Попригунчики», кожна з яких була представлена 6 учасниками – студентами 1-4 курсів Юридичного інституту. Змагання проходило у 2 тури. У першому турі були визначені пари команд-суперниць, які давали відповіді на п’ять питань. У другому, відбірковому турі, кожна з команд по круговій системі змагалася з іншими чотирма командами. За результатами другого туру в фінал вийшла команда «Юрвідділ», а у півфінал команди «Звездольот» та «Попригунчики», які продовжили змагання за участь у фіналі. За результатами боротьби між цими командами у фінал вийшла команда «Звездольот».
Всі учасники брейн-рингу проявили вміння командної гри, високий рівень ерудованості та глибокі знання норм Основного закону України. Команди-переможниці представлятимуть Юридичний інститут на університетському чемпіонаті з брейн-рингу.
Ми дякуємо всім учасникам даного заходу і щиро вітаємо переможців!