Факультет права та міжнародних відносин виступив співорганізатором фахового дискусійного заходу Центру кіберінтелекту та інновацій у сфері безпеки
2 квітня 2025 року Факультет права та міжнародних відносин спільно з Державною науковою установою «Інститут інформації, безпеки і права НАПрН України» виступив співорганізатором фахового дискусійного заходу Центру кіберінтелекту та інновацій у сфері безпеки, присвяченому обговоренню «Білої книги з регулювання штучного інтелекту в Україні: перспективи для безпеки та інновацій».
Подія пройшла онлайн на платформі Zoom та стала майданчиком для відкритого діалогу між представниками науки, освіти, державної влади та експертного середовища.
У центрі обговорення були питання правового супроводу впровадження штучного інтелекту, виклики, пов’язані з цифровою трансформацією державного управління, шляхи посилення національної безпеки в умовах розвитку інтелектуальних технологій.
До участі в дискусії долучилися:
Володимир Зверев – представник Ради національної безпеки і оборони України, к.т.н., доцент;
Володимир Пилипчук – академік НАПрН України, директор Інституту інформації, безпеки і права НАПрН України, д.ю.н.;
Дмитро Прокопович-Ткаченко – доцент кафедри інформаційних технологій та інформаційної безпеки Університету фінансів, к.т.н. (м. Дніпро);
представники КАІ – Людмила Шапенко, завідувач кафедри конституційного та адміністративного права, к.ю.н., доцент; Олексій Костенко – доцент кафедри конституційного та адміністративного права, президент ГО «Асоціація «Метавсесвіт Україна»», завідувач науковою лабораторією теорії цифрової трансформації і права наукового центру цифрової трансформації і права Державної наукової установи «Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України», PhD; Людмила Чулінда – доцент кафедри конституційного та адміністративного права, к.ю.н.; Світлана Головко – доцент кафедри теорії та історії держави і права, к.і.н., доцент.
Учасники заходу підкреслили, що співпраця між академічною, державною та професійною спільнотою є запорукою формування збалансованої політики у сфері цифрових технологій.